jazzpodkozakovem.cz

Chris Sadler

CHRIS SADLER

  • CHRIS SADLER – DJ
Chris Sadler si od svého přestěhování do České republiky v roce 1996 vybudoval postavení jednoho z nejuznávanějších DJů a producentů u nás.
Od konce roku 1998 ho můžete potkávat v Roxy coby rezidenta pravidelné klubové noci Climax, která je nejdéle fungující klubovou nocí v ČR.
Za léta si upevnil svou pozici a stal se nenahraditelnou součástí české taneční scény. Jako headliner hraje na akcích napříč celou Českou republikou, ale i v zemích vzdálených, jako je Japonsko, Velká Británie, Chorvatsko, Francie, Ukrajina, Německo, Polsko, Rakousko nebo Slovensko. Doma v České republice je nepochybně považován za jednoho z nejlepších house DJs v zemi. Každým rokem má více než 100 bookingů a bohatou zkušenost s hraním pro desetitisícové davy lidí. Není zde mnoho kluberů, kteří by ještě netančili na DJ set Chrise Sadlera v průběhu let, a pro mnohé z nich se za tu dobu stal ikonou a taste-makerem.
Mezi výjimečné momenty jeho kariéry patří hraní v mrakodrapu v Tokiu, uvnitř velkolepé pražské národní kulturní památky, na Mayday v Polsku, opakovaně na Creamfields nebo hraní po boku takových legend jako Carl Cox, The Chemical Brothers, David Morales, Derrick May, Sasha, Kraftwerk, Bob Sinclar, Armand Van Helden, Basement Jaxx či Deep Dish.
Chris si za léta na české scéně vybudoval věrnou základnu fanoušků a především díky svému nezaměnitelnému stylu housové muziky je žádaný víc než kdy předtím.
…a letos u nás:

KOZÁÁÁKOV OPEN

SOBOTA 17. ČERVNA | 17.00 HOD. | KOZÁKOV